Ціни на послуги косметолога в Києві

Естетична косметологія

Акція

Чистка обличчя

800грн
Чистка обличчя + Маска

Чистка обличчя +

1000грн
Чистка + Пілінг або карбоксітерапія + Маска
Акція

Чистка обличчя ++

1400грн
Чистка + Пілінг Kemikum або BioRePeel
Акція

Атравматична Чистка

900грн

Карбоксітерапія

700грн
Акція

Ферментотерапія

700грн

Масаж Обличчя

450грн
Масаж Обличчя, Шиї та Декольте

Апаратна косметологія

Мікроструми +

700грн
Мікроструми + Маска

Мікроструми ++

900грн
Мікроструми + Піліг + Маска

Пілінги

Азелаїновий

700грн
Пілінг закривається маскою, сивороткою та кремом

Мигдальний з ДМАЄ

700грн
Пілінг закривається маскою, сивороткою та кремом

Мультифункціональний + ензими

750грн
Пілінг закривається маскою, сивороткою та кремом

Kemikum

900грн
Пілінг закривається маскою, сивороткою та кремом

BioRePeel

1200грн
Пілінг закривається маскою, сивороткою та кремом

MCA 35

1200грн
Пілінг закривається маскою, сивороткою та кремом

Коли мова йде про косметологічні послуги, існує широкий діапазон цін, які косметологи встановлюють за свої послуги. Це може ускладнити розуміння того, на яку суму слід розраховувати під час запису на прийом. Однак є кілька факторів, які можуть допомогти вам визначити ціну, на яку ви можете розраховувати за послуги косметолога.

Косметологи пропонують різноманітні послуги, від чистки обличчя до більш складних процедур які можуть складатись із декількох відвідувань салону краси. Чим складніша послуга, тим вищою буде її ціна.

Ще одним фактором, який впливає на ціну, яку ви заплатите за послуги косметолога, є рівень його досвіду. Більш досвідчені косметологи, як правило, беруть за свої послуги більше, ніж ті, хто тільки починає працювати. Це пов’язано з тим, що вони пройшли більше навчання і здатні забезпечити більш якісні результати.

Нарешті, місце розташування салону косметолога також може впливати на ціноутворення. Салони в елітних районах або у великих містах, як правило, беруть за свої послуги більше, ніж салони в невеликих містечках або сільській місцевості. Це пов’язано з тим, що вони мають накладні витрати, пов’язані з веденням бізнесу в цих місцях.

Враховуйте ці фактори, коли плануєте свій наступний візит до салону краси, щоб обрати косметолога, чиї послуги відповідають обом критеріям

Book an appointment

F.A.Q.

Питання що часто виникають

Скільки коштують послуги косметолога?

Вартість наших косметичних послуг буде залежати від типу та складності послуги, яка вам потрібна. Ми пропонуємо різноманітні послуги, починаючи від базових порад по догляду за шкірою і закінчуючи більш складними естетичними процедурами. Ми зможемо надати вам точний кошторис після того, як оцінить ваші індивідуальні потреби. Наша мета завжди полягає в тому, щоб ви отримали найкращі результати при мінімально можливих витратах.

Від чого залежить вартість послуг косметолога?

Ціна на косметологічні послуги може залежати від багатьох факторів. До них відносяться тип лікування, тривалість лікування та кількість процедур. Досвід і кваліфікація косметолога також відіграють важливу роль у визначенні вартості.

Інші фактори, які можуть вплинути на ціну: якість і асортимент продукції, що використовується під час процедур, наявність акцій або знижок, територіальне розміщення салону краси